Ангелот на Викторија Сикрет слави роденден
Ангелот на Викторија Сикрет слави роденден

Ангелот на Викторија Сикрет слави роденден

Ѕвездата на Викторија Сикрет, манекенката Candice Swanepoel денес слави роденден.

Таа е еден од десетте најсекси ангели на овој бренд.

Кендис е мајка на прекрасното момченце Анака.

Нивните заеднички фотографии често ги красат нејзините профили на социјалните мрежи.

Кендис денес слави 28 години, а е во врска со бразилскиот модел Херман Николи.

Create AccountLog In Your Account