(ВИДЕО) Преслатки сестрички близначки го расплакаа светот со својата љубов
(ВИДЕО) Преслатки сестрички близначки го расплакаа светот со својата љубов

(ВИДЕО) Преслатки сестрички близначки го расплакаа светот со својата љубов

20 месечната четворка-Абигејл, Емили, Грејс и Мекалија ги снимила нивната мајка Бетани Веб.

Девојчињата таа вечер во пижами гледале филм, и одеднаш станале и одлучиле на сите да им покажат колку се сакаат, рекла Бетани.

Мајката видеото на преслатките сестрички од Канада го објави на Фејсбук, а снимката е прегледана повеќе од 50 милион пати.

The girls love hugging each other 🤗

Posted by Webb Quadruplets Updates on Montag, 1. Januar 2018

„Ова е прекрасно. Преубаво е да се види како стрпливо чекаат една друга да се потапкаат и прегрнат“, искоментирал еден корисник.

Многумина од нив заплакале од среќа.

„Не може послатко од ова“, напишала една од корисничките.

„Ова видео прави моето срце да пее“, додала друга.

Create AccountLog In Your Account