(ГАЛЕРИЈА) ТОП СЕ ОВАА СЕЗОНА: Модно парче во кое секогаш изгледаме шик!
(ГАЛЕРИЈА) ТОП СЕ ОВАА СЕЗОНА: Модно парче во кое секогаш изгледаме шик!

(ГАЛЕРИЈА) ТОП СЕ ОВАА СЕЗОНА: Модно парче во кое секогаш изгледаме шик!

Кожните панталони повторно се враќаат на модната сцена како совршен зимски класик кој добро изгледа и во дневни и во вечерни комбинации…

На неколкуте неизбежни класици како капут, чизми и шалови, оваа сезона го додаваме и ова парче, кое ќе ни помогне понекогаш да се извлечеме од фармерките, во кои ќе ни биде доволно топло, а ќе изгледаме шик во било која ситуација.

Кожните панталони и хеланки се во мода неколку години, но оваа сезона се носат повеќе оние со рамни ногавици, но и оние со широки.

Лесно се комбинираат, неверојатно се удобни, можете да ги носите со широки џемпери но и со кроени сакоа. Ќе изгледате шик во било која ситуација.

Пронајдете инспирација на следните фотографии …

Layurssss and textuuuures

A post shared by Lizzy Hadfield (@shotfromthestreet) on

Off-duty ✌🏽#paris

A post shared by JULIE SARIÑANA (@sincerelyjules) on

Mandatory team rainbow uniform 🌈🐘🐅🎱 • @Mango #MangoGirls #Mango #ad

A post shared by Camille Charrière (@camillecharriere) on

December feelings ❤️

A post shared by Josefine H. J (@josefinehj) on

Rainy autumn days 🏁

A post shared by Josefine H. J (@josefinehj) on

 

 

 

Create AccountLog In Your Account