(ГАЛЕРИЈА) Џенифер Лопез со врели перформанси ја тресеше сцената настапувајќи на „Super bowl“
(ГАЛЕРИЈА) Џенифер Лопез со врели перформанси ја тресеше сцената настапувајќи на „Super bowl“

(ГАЛЕРИЈА) Џенифер Лопез со врели перформанси ја тресеше сцената настапувајќи на „Super bowl“

Главниот спортски настан овој викенд беше традиционалниот „Super bowl“, а пред оваа спортска манифестација концерт одржа Џенифер Лопез. И тоа каков.

Џеј Ло ги редеше хитовите, често се пресоблекуваше помеѓу песните, а при изведувањето на една своја песна носеше гардероба со леопард принт.

Со своите врели перформанси ефинитивно ги спобудале мажите, а како беше на нејзиниот концерт во Минеаполис, погледнете сами:

 

 

Create AccountLog In Your Account