Какво име Ким Кардашијан му даде на третото нејзино дете?
Какво име Ким Кардашијан му даде на третото нејзино дете?

Какво име Ким Кардашијан му даде на третото нејзино дете?

Ким Кардашијан и Кание Вест, кои по третпат станаa родители преку мајката сурогат, ја именувале својата ќерка Чикаго.

„Норт, Сеинт и Чи“, пишува риалити ѕвездата на Твитер. Таа, исто така, истакна дека прекрарот ќе биде Чај, а не Чи.

Двојката веќе има две деца – четиригодишно девојче Норт и двегодишно момче – Сеинт .

Create AccountLog In Your Account