Ладно е, фиоките треба да си ги обновите со нови хулахопки на акција
Ладно е, фиоките треба да си ги обновите со нови хулахопки на акција

Ладно е, фиоките треба да си ги обновите со нови хулахопки на акција

Надвор е ладно, дефинитивно треба да размислувате како да ги обновите фиоките со нови хулахопки. Пенти Манија е вистинскиот избор за да си подарите нови хулахопки за вас. Класичните хулахопки во сите бои може да ги купите со тоа што за секое второ купено парче, добивате 20% или за секое трето парче добивате 50%, а попустот се пресметува на поевтиниот артикл.

Дезенирани хулахопки секогаш треба да ви бидат тренди од новата Пенти колекција есен-зима 2017/2018, кои со своите модели и принтови се дел од модниот свет а може да се најдат на -20%. На акцијата останатите дезенирани хулахопки може да ги купите до -40%, со почетна цена од 89 денари.

Најважно од сѐ да го збогатете вашиот зимски стајлинг со интересни модели на хулахопки #Пенти, а со тоа и самите ќе се направите среќни.

 Акцијата трае до 3ти декември, количините на производите се ограничени и важи во сите продавници на Сара Фешн и Пенти, но и во сите продажни места на Пенти низ Македонија.

Create AccountLog In Your Account