ОПАСНИ МАЃЕПСНИЧКИ: Хороскопските знаци по кои мажите трчат како луди се овие!
ОПАСНИ МАЃЕПСНИЧКИ: Хороскопските знаци по кои мажите трчат како луди се овие!

ОПАСНИ МАЃЕПСНИЧКИ: Хороскопските знаци по кои мажите трчат како луди се овие!

Жената е создадена да биде нежна, убава и да го привлече вниманието на другите. Постојат жени кои се како магнет. Без можност да објасните што се случува кога ќе ги видите, веднаш сте фасцинирани од нивната убавина и енергија. Кои се овие жени?

Ѕвездите имаат одговор. Со овие четири Хороскопски знаци, мажите не можат да си помогнат

Еве ги претставничките од хороскопските знаци по кои полудуваат мажите:

Лав

Како вистинска кралица жената Лав секогаш се изложува во центар на вниманието. За неа не е важно да е вљубена, а да биде на челна позиција во животот на мажот. Таа зазема важна улога во животот на партнерот и бара да биде прифатена. Не сака да се покорува и сака да командува во врската, а тоа силно му се допаѓа и ги полудува претставниците на спротивниот пол. Лесно ќе се заљубат, но не за долго.

Водолија

Жената Водолија страшно многу умее да го третира човекот со голема почит кон неа, па не очекувајте да ја добиете во кревет по првата средба. Таа не сака да лаже, за неа е важно да биде обиколена во љубов. Подготвена е за минута да скокне за друга последователна забава. Парите во никој случај не се критериум, па дури и во изборот на партнер во љубов. За неа, верноста и хармонијата се многу важни, а со појавата умеат да ги спобудалат мажите.

Поврзани написи

Create AccountLog In Your Account