(ФОТО) Бијонсе има посебна линија за денот на вљубените
(ФОТО) Бијонсе има посебна линија за денот на вљубените

(ФОТО) Бијонсе има посебна линија за денот на вљубените

Оваа година, прославете го Денот на вљубените со вистинската љубов на вашиот живот-порачува Бијонсе .

Специјално за празникот на вљубените, пејачката лансираше колекција полна со срце, достапна на нејзината веб-страница https://shop.beyonce.com/.

Create AccountLog In Your Account