(ФОТО) Вака Елена Ристеска ужива во Дубаи
(ФОТО) Вака Елена Ристеска ужива во Дубаи

(ФОТО) Вака Елена Ристеска ужива во Дубаи

Преубавиот Дубаи, каде магија се случува … дел од хаштаговите со кои пејачката Елена Ристеска ги надополнува фотографиите кои ги постира на социјалната мрежа Инстаграм.

#Dubaiatnight #Dubai #nightout #Dubaimarina #lifestyle #shinebrightlikeadiamond #magic

A post shared by E L E N A ♥️🎵 (@elenaristeskaofficial) on

Деновиве Елена која се издвојува по специфичниот глас на естрадата, ужива во Обединетите Арапски Емирати.

#ilovedubai #wherethemagichappens #beautiful #dubai #burjalarab

A post shared by E L E N A ♥️🎵 (@elenaristeskaofficial) on

With my @mersihaakazim enjoying Dubai… #Dubai

A post shared by E L E N A ♥️🎵 (@elenaristeskaofficial) on

Не ги заборава обожавателите па често постира фотографии а највпечатливи се оние со марама на главата и позирањето пред популарниот луксузен хотел Бурџ ал-Араб.

Create AccountLog In Your Account