(ФОТО) Викторија Бекам на оваа сукња и е верна со години-сега е во мода!
(ФОТО) Викторија Бекам на оваа сукња и е верна со години-сега е во мода!

(ФОТО) Викторија Бекам на оваа сукња и е верна со години-сега е во мода!

Поранешната спајсица Викторија Бекам изгради импресивно модно царство, а за многу девојки и жени денес таа е голема модна инспирација.

По неколку месеци шпекулации Бекам бројните обожаватели ги воодушеви со неодамнешната потврда за повторното собирање на групата Спајс Грлс со која стекна светска слава.

Успешната дизајнерка и модна икона деновиве престојуваше во Њујорк, а фотографите ги почести со појава во изданието создадено од нејзините омилени модни парчиња на кои им е верна со години.

Едно од нив е кадифената сукња која Викторија обожава да ја носи. Црниот модел на макси крој го комбинирала со смеѓо плетиво со висока јака, а кога се работи за модни додатоци, и овој пат главниот збор го имаа наочарите за сонце со рамни рамки кои со тек на време станаа нејзин заштитен знак.

Нека оваа дама со стил ви биде инспирација.

Create AccountLog In Your Account