(ФОТО) Во црно од глава до пети: Вака Меган Маркл ја носи оваа боја
(ФОТО) Во црно од глава до пети: Вака Меган Маркл ја носи оваа боја

(ФОТО) Во црно од глава до пети: Вака Меган Маркл ја носи оваа боја

Меган Маркл сакала или не, јавноста ја следи насекаде и секој нејзин чекор е внимателно анализиран.

Во последните неколку денови идната принцеза и сопруга на принцот Хари покажа како се носи црно од глава до пети.

Направила одличен избор при посетата на замокот во Кардив и модна комбинација од која може да се инспирирате.

Погледнете како таа ја искомбинира црната боја.

Create AccountLog In Your Account