(ФОТО) Фризури од познатите холивудски дами кои ќе бидат хит во 2018
(ФОТО) Фризури од познатите холивудски дами кои ќе бидат хит во 2018

(ФОТО) Фризури од познатите холивудски дами кои ќе бидат хит во 2018

Со новата година доаѓаат и нови козметички трендови кои треба да ги следиме, а ако сакаме, ќе ги примениме на нашиот изглед. Еден од највозбудливите елементи на женската визија е фризурата. Со добро направена коса секоја жена ја има потребната самодоверба и се чувствува пожелно и убава.

Топ стилистите на Холивуд сумираат 10 хит стилови на коса за 2018 година.

Нивната инспирација е, се разбира, едни од најголемите ѕвезди во моментот.

Create AccountLog In Your Account