(ФОТО) 15 РАБОТИ КОИ Меган Маркл нема да смее да ги прави по венчавката со принцот Хари
(ФОТО) 15 РАБОТИ КОИ Меган Маркл нема да смее да ги прави по венчавката со принцот Хари

(ФОТО) 15 РАБОТИ КОИ Меган Маркл нема да смее да ги прави по венчавката со принцот Хари

Животот на американската актерка Меган Маркл по венчавката, закажана за 19 мај оваа година, ќе и се заврти за 360 степени. Кога и официјално ќе стане членка на британското кралско семејство, од некои работи ќе мора засекогаш да се откаже.

Еве кои се тие.

1.Збогум на селфи фотоките-забележливо е дека ова веќе со месеци наназад Меган не го практикува

2.Не смее да излегува во јавност сама

3.Не смее да дава автограми

4.Збогум и на социјалните мрежи

5. Ништо од искажување емоции во јавност

6. Не смее да гласа

7.Не смее да носи оскудна и проѕирна облека

8.Не смее да носи ниту темен лак за нокти

9.Чевли на полна пета не се пожелни

10.Не смее да го исплазува јазикот

11.Ништо од големите чанти кои ги обожава

12.Не смее на недела на модата

13.Не смее да седи каде и да посака

14.Не смее да ги прекрстува нозете додека седи

15.Не смее да оди на спиење пред тоа да го направи кралицата

Create AccountLog In Your Account