,

(ГАЛЕРИЈА) Денот на вљубените со Women’secret -за љубителите на долна облека

Најзаводливите, романтични парчиња доаѓаат во Women’secret. За овој ден на вљубените, брендот подготви специјална колекција во магични тонови, како црешово црвена и пастелно розова. Ултра женствени, секси парчиња кои овој ден ќе го направат полн со едноставност, деликатност и сензуалност. Она што се издвојува се класичните пиажами со романтични пораки на џебовите. Следејќи ги најновите трендови, брендот ги претставува и  триаголните градници, со тантела и провидни делови – ексклузивни производи со одличен квалитет.