,

(ГАЛЕРИЈА) Стилот на Кејт Мидлтон: Како да се облекувате како војвотката од Кембриџ

Еве една фотографија од брилијантната Кејт Мидлтон во фустан на Александар Меквин. Таа фустанот го комбинирала со чевли на Џанвито Роси. Оваа фотографија е направена во Белгија. Во продолжение, ви пренесуваме неколку модни комбинации од војводката која има навистина супер моден стил. Инспирирајте се од нејзиниот стил!