,

(ГАЛЕРИЈА) Ѕирнете во луксузот во кој живее Џенифер Анистон

Џенифер Анистон се согласи да ги прими дома уредничкиот тим на магазинот „Architectural Digest“. Тие направија интересна фотосесија на која може да се види прекрасниот дом на популарната актерка. Ние ѕиркаме за вас: