,

(ГАЛЕРИЈА) Џенифер Лопез со врели перформанси ја тресеше сцената настапувајќи на „Super bowl“

Главниот спортски настан овој викенд беше традиционалниот „Super bowl“, а пред оваа спортска манифестација концерт одржа Џенифер Лопез. И тоа каков. Џеј Ло ги редеше хитовите, често се пресоблекуваше помеѓу песните, а при изведувањето на една своја песна носеше гардероба со леопард принт. Со своите врели перформанси ефинитивно ги спобудале мажите, а како беше на нејзиниот концерт во Минеаполис, погледнете сами: