,

(ГАЛЕРИЈА) Women’secret со новогодишна магична колекција

За празниците кои доаѓаат women’secret нуди удобност, софистицирани парчиња од пријатни материјали и впечатливи дезени. Широките пижами со крој на кошула со точки или со линии, кои ги следат последните трендови, се најзабележливи парчиња од колекцијата. Колекција полна изненадувања со забавни додатоци како меки прекривки, марами, шалови, маски за лице – сè што Ви е потребно за уживање во зимските денови.