,

ЕСЕН 2017: MUST HAVE наочари за сонце

Без оглед на годишното време, очилата за сонце се додаток кој мора да се поседува. Тие едноставно се незаменлив дел од секој тренди аутфит, или што би се рекло кај нас, очилата за сонце се зачин во секоја чорба. Без разлика дали сакате гломазни модели со скроз темни стакла или модерни Ray Ban дезени со рефлектирачки стакла, модната куќа Neiman Marcus ќе ви ја понуди вистинската работа. Тие  само што го претставија новиот тренд водич наречен Sun Worshippers. Со Кејт Бок во главна улога, ги претставија најдобрите модели очила за сонце, кои се дело на брендовите како Burberry, Prada и Valentino. Погледнете сами кои модели ќе бидат вистински хит. Prada Mirrored Round Sunglasses Dolce & Gabbana Round Metal Adorned Sunglasses Valentino Mirrored Round Sunglasses Versace Semi-Rimless Aviator Sunglasses Tory Burch Square Acetate Sunglasses

Burberry Round Sunglasses with Metal Trim