,

Какво име Ким Кардашијан му даде на третото нејзино дете?

Ким Кардашијан и Кание Вест, кои по третпат станаa родители преку мајката сурогат, ја именувале својата ќерка Чикаго. „Норт, Сеинт и Чи“, пишува риалити ѕвездата на Твитер. Таа, исто така, истакна дека прекрарот ќе биде Чај, а не Чи. Двојката веќе има две деца - четиригодишно девојче Норт и двегодишно момче - Сеинт .