(ФОТО) Вака Елена Ристеска ужива во Дубаи

Преубавиот Дубаи, каде магија се случува ... дел од хаштаговите со кои пејачката Елена Ристеска ги надополнува фотографиите кои ги постира на социјалната мрежа Инстаграм. https://www.instagram.com/p/BfHHgULhA2l/?utm_source=ig_embed Деновиве Елена која се издвојува по специфичниот глас на естрадата, ужива во Обединетите Арапски Емирати. https://www.instagram.com/p/BfEgLtjB44C/?taken-by=elenaristeskaofficial https://www.instagram.com/p/BfGneoWhOi8/?taken-by=elenaristeskaofficial https://www.instagram.com/p/BfJ3D3BBiHh/?taken-by=elenaristeskaofficial Не ги заборава обожавателите па често постира фотографии а највпечатливи се оние со марама на главата и позирањето пред популарниот луксузен хотел Бурџ ал-Араб.