,

(ФОТО) Модна инспирација: Како да носите џинс и кожна јакна како познатите дами

Ако нешто никогаш нема да излезе од мода тогаш тоа дефинитивно е добар модел на џинс и квалитетна кожна јакна во која дефинитивно треба да инвестирате и да не жалите за парите. Познатите дами кога не се облечени во најскапите фустани, обожаваат да се прошетаат низ улиците во свое кежуал издание, а тоа задолжително подразбира тексас во комбинација со добра црна јакна. Веруваме дека оваа комбинација толку пати сте ја прошетале, но во случај да ви затреба малку инспирација, пронајдовме како познатите дами ги спојуваат двете вечни парчиња па украдете ги најдобрите идеи од нашата галерија.