,

(ФОТО) Ова е најпопуларниот модел на чевли за есента: Збогум на болните стапала!

Како што сите добро знаеме, во модата практично веќе не може ништо ново да се измисли, па така старите добри трендови од време на време повторно се враќаат. Оваа сезона конечно ни се враќа трендот на обувки кои жените ги обожувале. За да бидете елегантни и во тренд, повеќе не мора да се „кршите“ на вртоглави платформи и високи потпетици. https://www.instagram.com/p/BZN01zzgQBn/?taken-by=renovationinteriors Во мода повторно стигнаа „китен“ потпетиците, односно штиклички со само 2-3 сантиметри. Удобни и исклучително елегантните чевлички оваа сезона се украсени со преубави машнички, поради што станаа уште поомилени меѓу дамите со стил. https://www.instagram.com/p/BZQD0t6nvwz/?taken-by=shadesncolou Пронајдете го парот во омилената боја сте подготвени за елегантно движење низ градот.