,

(ФОТО) СИЛНАТА ГУШКА СО ЌЕРКА СИ, доказ колку Викторија Бекам има поддршка од семејството

Семејството Бекам ја прослави успешната модна недела на Викторија во неделата. И модната дизајнерка покажа колку е допрена од тоа што ја има поддршката на нејзините деца и сопруг Дејвид на тој важнен ден, додека дели слатка прегратка со ќерката Харпер. На прекрасната фотографија, 43-годишната Спајс девојка е облечена во црно со соберена коса и се гледаше како таа се гушка со своето најмало дете и единствена ќерка. Иако има само 6 години, во плакар има само познати марки како Chloe, Gucci и Little Marc Jacobs но овој поат беше облечена во Burberry. Нејзиниот мал фустан со чипка е идеален за забави и има висока јака и чини 550 долари.