,

(ФОТО) Феноменална плетенка-инспирација во изведба на Џенифер Лопез

Џеј Ло со комплексна но крајно ефектна и необична плетенка... На својот Инстаграм профил, популарната пејачка сподели фотографија која моментално ни го привлече вниманието. Не, не беше со својата посилна половина Алекс Родригез, ниту пак се фалеше со својот провокативен  изглед. Овој пат, Џени откри интересен бјути трик кој не врати во ера на шеесетите години и култни појави на славните личности кои ги иснпирираа дамите ширум светот-не само со своите комбинации, туку и со стил на коса. Оваа фризура на Џеј Ло ги воодушеви следбениците и фановите, говорат многубројните коментари кои имаа само пофални зборови: „Толку кул и стилски“, „Преубава фризура“, „Несекојдневно и убаво“ ... се само дел од нив... https://www.instagram.com/p/Bd6oIPPFZDb/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_legacy https://www.instagram.com/p/Bd6jbebFttS/?taken-by=jlo https://www.instagram.com/p/Bd6XaCDFGxN/?taken-by=jlo