,

(ФОТО) Холивудски убавици повторно заблескаа-но овој пат црната боја нe беше фокусот

Златните глобуси се зад нас, а филмските награди Critic's Choice биле нова шанса за покажување на славните на црвениот тепих. И додека доделувањата ги обележаа црните изданија на холивудските актерки, наградите Critic's Choice ќе останат запаметени по мноштвото бели креации на кои не им одолеаа дамите како Анџелина Џоли, Дина Кругер, Кејт Босворт и многу други.