,

(ФOTO) Новиот имиџ и новата колекција на Викторија Бекам

Пред појавата на конференција на „Vogue’s Forces of Fashion“ Викторија Бекам го покажа новиот имиџ. Дизајнерката во последно време ги преиспитува основите на својата гардероба, вклучувајќи и едноставни бели маички и импресивна колекција на класичен старомоден тексас. Таа докажува дека еден добар пар од искинати, малку износени фармерки е тешко да се победат, кога станува збор за шик патување. Стилски во елегантна и удобна маичка, со мек изглед, Бекам ги нагласи фармерките со продолжен ефект и откри уште едно ново инвестициско парче: елегантен пар на кожни црни чизми. [gallery size="large" ids="1746,1747,1748"] Имено, Викторија Бекам ја прикажа и својата нова колекција за пролет/лето 2018 година на  Модната недела во Њујорк. Новата колекција на британската модна дизајнерка ја прикажува „Моќта на жените“, комбинирајќи класичен крој и пастелни бои. [gallery size="large" ids="1750,1751,1752"]