Александра Пријовиќ во домашно издание: Ужива во прегратката на синот

Пејачката Александра Пријовиќ покажа како ужива со својот наследник Александар во семејната куќа на Живојиновиќ, кои го прославија празникот Архангел Михаил.

Имено, Александра го прегрна својот син, па им се обрати на своите следбеници со зборовите:

- На сите што слават им посакуваме среќна слава. Александар и јас ве бакнуваме.

View this post on Instagram

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official)


Следуваа бројни коментари: „Оваа фотографија е чистаљубов, убава си“, „Прекрасни мама и син“, „Убава сцена“.

Инаку, убавата пејачка е често во гламурозни изданија, а овој пат позираше во рамни чизми и тренерки, па покажа дека дури и во нешто понеформално, домашно издание, изгледа прекрасно.


Фото: Инстаграм

Можеби ќе ве интересира:

Како Александра Пријовиќ ослабе 20 килограми по породувањето: Ова е нејзината тајна