Ана Николиќ ја покажа сестра ѝ: Ќе ве изненади колку си личат (ФОТО)

Многумина забележуваат дека двете сестри доста си личат.

Познато е дека пејачката Ана Николиќ има брат Марко, а сега покажа и како изгледа нејзината сестра Јелена. 


Прекрасна русокоса - а Ана ја искористи приликата јавно да и' го честита роденденот.

Таа објави фотографија од својата сестра на Инстаграм, со емотивна порака:

- Среќен роденден на најубавата и најдобрата сестра на светот! Јас и Тара те сакаме!

Многумина коментираат дека двете доста си личат, и дека се вистински убавици.

извор: glossy.espreso.rs

-Случајност или не: Џенифер Лопез во новиот спот ја ископира Ана Николиќ
-(ВИДЕО) Ана Николиќ вежба дома: Без грам шминка и во топ форма
-Ја откри: Диетата на Ана Николиќ со која ослабе 50 килограми
-(ФОТО) Во родното село: Ана Николиќ ја одведе ќерката на посебно место