Бекута се врати на снимањата на „Ѕвездите на Гранд“ по смртта на Мрка: Ослабена, во кралско сина комбинација

фото:instagram printscreen

Пејачката Ана Бекута се врати на снимањето по смртта на нејзиниот партнер Милутин Мркоњиќ, а сите забележаа дека таа драстично ослабнала.

Бекута сега се појави на Коштуњак облечена во кралско сина комбинација, а на косата имаше и панделка во иста боја. 

Ана се обиде да влезе на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ со насмевка на лицето.

View this post on Instagram

A post shared by Zvezde Granda (@zvezdegranda)


Да потсетиме, пејачката на Божиќ ги растажи сите со видео со покојниот Мрка, па испрати силна порака.

- Мир Божји, Христос се роди. Драги мои, Христовото раѓање нека донесе љубов, мир и радост во сите ваши домови и секоја несреќа и тага да ја остави далеку зад нас. Се надевам дека овој ден ќе го поминете среќно и здраво со вашите семејства и оние што ги сакате. Ако знаете некој кој е осамен денес, јавете му се. Ве сакам и ве гушкам – напиша тогаш.

извор:kurir.rs