Богдан се топи во прегратките на Цеца: Не ја тргаат насмевката од лице (ФОТО)

Фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ со месеци ужива во љубовта со партнерот Богдан Срејовиќ, а сега на својот Инстаграм ја сподели нивната заедничка фотографија.

Иако приватноста ја чуваат за себе, Богдан објави фотографија од нив во друштво на пријатели.

Имено, тие позираа на прославата на роденден во потполно опуштена атмосфера, се додека не ги симнаа насмевките од лицето, а пејачката со едната рака го прегрнала саканиот.


„Жив ни бил“, напиша Богдан во својата приказна.


Насловно фото: ATA images