Часовник на неделата: Елеганција за секоја дама со „Lady“ од Calvin Klein

Убав и квалитетен часовник треба да биде задолжителен моден додаток за секоја модна комбинација.

Оваа недела наш предлог е часовникот „LADY“ од колекцијата на Calvin Klein. Како и што е неговото име, часовникот зрачи со елеганција и дамски изглед.


Неговата едноставност и совршен квалитет може да ги имате за 14.600 денари во продавниците на „Божиновски“.