Екрике и Ана го добија третото дете: Првите фотки од наследничката

Николас и Луси добија мала сестричка!

Енрике Иглесиас и Ана Курникова го добија и своето трето дете на 30 јануари, а фотографии од малата наследничка сподели Енрике на својот Инстаграм профил.

Фотографиите погледнете ги на Хаштаг.мк