Ева Лонгорија во 3 модни изданија од Кан кои се доказ дека се беспрекорни модни комбинации (ФОТО)

Актерката и продуцентка Ева Лонгорија Бастон создава модни спектакли секогаш кога ќе се појави на фестивалот во Кан, а овогодинешниот традиционален настан не е исклучок од тоа правило. Таа се претстави прво во свечен гламурозен фустан, а потоа во шик комплети, чии сите детали се вредни за внимание. И на љубителите на модата ќе им се допаднат.

Ева Лонгорија Бастон беше гостинка на синоќешната гала забава на Канскиот филмски фестивал. Треперливиот фустан кој ја следи линијата на телото припаѓа на уште еден моден хит од серијата нејзини успешни изданија. На актерката навистина ѝ прилега високо собраната коса, а немаше грешка ниту со шминката.


Таа вчера се појави во златно здолниште со оригинални детали и свилена кошула. Сандалите потсетуваат на ретро трендови, а новиот стајлинг го придружуваше сосема поинаква фризура од претходната - вклопена во оваа комбинација на облека.


Ева носи свилени кошули со повеќе неотворени копчиња, што се виде и на примерот на третото модно издание, во знакот на белата боја и повторно свила.


Кое модно издание најмногу ви се допаѓа?


ФОТО: Инстаграм принтскрин