(ФОТО) Апсолутен хит: Фризурата на Џенифер Лопез која мора да ја направите оваа зима

Цел свет зборува за настапот на Џеј Ло и Малума на АМА 2020 наградите, кој го одвлече целото внимание.
Двајцата изгледаа заносно, а нивниот сценски настап ја запали сцената.
Но, како и секогаш, стилот на Џеј Ло е она за кое најмногу се крева прашина. На церемонијата таа се појави со нејзината природна коса, краток боб стилизирана како „wet look“.

За потребите на сценските настапи ја гледаме во најразлични изданија од краток боб, до долга коса со валови.

А неодамна Џеј Ло се појави со шишки, со кои изгледа одлично. Ова е всушност еден од водечките трендови за фризура.

Доколку се двоумевте, соберете храброст и направете ги!

*(ФОТО) Хит боја за коса есенва: Женствена, нежна и им стои на сите

* Време е за промена: Три хит есенски фризури за тенка коса