(ФОТО) Без фотошоп и филтри: Карлеуша непрепознатлива

На „Инстаграм“ ја следат два милиони луѓе. Секогаш изгледа беспрекорно, нејзиното тело е совршено затегнато, но само кога таа објавува фотографии. Сосема друга приказна е кога ќе ја сретнете во живо, кога нема филтри и фотошоп. Тогаш Јелена Карлеуша изгледа баш просечно, пишува „Курир.рс“.

Пејачката била фотографирана на одмор во Турција од српски туристи кои летувале на истото место, а според прикажаното, таа навистина изгледа непрепознатливо.