(ФОТО) Филип е новото момче на Елена Ристеска

Пејачката Елена Ристеска, веќе некое време е во среќна врска со Филип Арсовски, тврди естрадниот магазин Бекстејџ.

Имено станува збор за момче кое е сопственик на еден познат угостителски објект, како и на спортски бренд за кој неодамна токму Елена стана заштитно лице.

На прв поглед може да се забележат тетоважите на неговото тело, а се гледа дека станува збор за момче кое внимава на својот изглед.

Имено неговата рака е на една од фотографиите на Елена, додека пак на неговиот профил на Инстаграм, има и нивна заедничка фотографија на која повторно лицето на пејачката е покриено.

Може да ве интересира и: 

(ФОТО) Имам широк нос, црвенило и акни: Елена Ристеска порача дека не е совршена