(ФОТО) Голема промена: Луна Џогани гордо ја покажа линијата во 5-от месец од бременоста и новата фризура

Јас сум згодна бремена жена!

Поранешната натпреварувачка во реално шоу и ќерка на Анабела Атијас и Гаги Џогани, им откри на своите следбеници на Инстаграм дека поминала низ тежок период за време на бременоста, но дека се вратила „на стариот пат“.
- Луна се врати. Помина потешкиот период од бременоста, гадење, замор и тоа е веќе минато - не ми е гајле како изгледам! Сега влегувам во петтиот месец како старата Луна! Руса и долга коса... тоа сум јас. Се чувствувам како да сум во мојата кожа!  - напиша Луна. 


- И нека се знае, јас не се здебелив, носам широка облека, затоа изгледам огромно. Јас сум згодна трудница  - додаде таа. 

Фановите се воодушевени од старо-новиот изглед на Луна. 

Пејачката и ријалити sвезда Луна Џогани е бремена и наскоро треба да роди ќерка, таа и Марко одлучија наследничката да го носи името Миа

извор:alo.rs


(ФОТО) Бремената Луна Џогани ужива на Јахорина: Без шминка и со трудничко стомаче