(ФОТО) Ќерката на Жељко Јоксимовиќ ужива на село: Вистинска убавица која обожава животни

Најголемата ќерка на пејачот Жељко Јоксимовиќ, Мина со своите обожаватели на Инстаграм сподели фотографии од село, кои ги воодушевија сите.

Мина покажа како ужива во штала, опкружена со многу животни, што многу им се допадна на оние кои ја следат.

Свињи, крави, јагниња и останати домашни животни беа дел од нејзините фотографии, на кои таа изгледа прекрасно.