(ФОТО) Модерна трудница: Водителката Александра од „Брза кујна“ ужива во бременоста

Шармантна и секогаш насмеана, Александра Илиевска позната по кулинарското шоу „Брза кујна“ ужива во последните месеци од бременоста и едвај чека да ја запознае љубовта која е плод на 16-те години хармонична врска со партнерот.

Имено, таа отсекогаш важи за дама со посебен стил, за кој одреден период заштитен знак беше белиот прамен на шишките.

Александра преферира удобност во својата бременост, па затоа избира да биде едноставна во смирени бои. Модни комбинации со здолниште и џемпер и тренди палто се нејзниот фаворит зимава, но можеме да ја видиме и во фармерки, како и во елегантни фустани за трудници.