(ФОТО) Новото омилено место на Катарина Ивановска и семејството

Манекенката Катерина Ивановска, викендов на својот профил на Инстаграм се пофали со нова семејна куќа со локација во Маврово.

Станува збор за модерна семејна викендичка уредена во рустикален стил која Катерина, ја нарече „доме сладок доме“, а коментарите дека сите се заљубиле во оваа куќичка не стивнуваа.

Катерина која е мајка на синчето Вања, заедно со партнерот Цобе, има ново омилено место за бегство од градската гужва.