(ФОТО) Преслатка: Ќерката на Натали Грубовиќ наполни три години

Некогашната бинго-девојка и познатата манекенка Натали Грубовиќ има повод за славење. Нејзината ќеркичка, денес полни 3 години.


Натали, на Инстаграм стори сподели фотографија од неа и нејзината ќерка, на која двете убавици се со роденденски капи и до нив има роденденска убава торта.

Наталија веќе неколку години со сопругот, бизнисменот Дрен Глушац живее во Нови Сад. Парот се венча во 2016 година.


Можеби ќе ве интересира:

Најважно ми е да бидам добар пример за моето дете: Утринско кафе со Натали Грубовиќ-Глушац