(ФОТО) Внуката на Јелена Спенџарска е преслатка: Дружба во Берово со тета

Една од најпопуларните водителки Јелена Спенџарска деновиве е во своето родно Берово, каде реши да му посвети внимание на своето семејство. 

Имено Јелена ужива во друштво на нејзината мала внука, која неодамна се врати од САД, заедно со нејзината сестра.

Внуката изгледа преслатко и обожава да се дружи со тета Јелена, да јаде еклери, да си игра во базен...