(ФОТО) Ѕирнете во луксузниот стан на Дара: Сè е во нејзината омилена боја, без непотребни детали

Пејачката е вистински хедонист, па нејзиниот стан е опремен за максимална удобност


Дара Бубамара им посака на фановите добро утро со видео од нејзиниот дом и им покажа дел од ентериерот на луксузниот стан.

Познато е дека Дара сака скапи, добри и брзи автомобили, луксузен живот, како и дека не се грижи многу за злобните јазици и приказни, а исто така знаеме и дека ја обожава белата боја.

Убедени сме во тоа, бидејќи освен белиот автомобил што го вози, и во нејзиниот стан преовладува белата боја.
Мебелот во дневната соба е бел, завесите, стилската трпезариска маса и столчињата се исто така бели, а сите детали се на свое место. Лустерот е кристал, во трпезаријата има огледало на ѕидот, а на терасата Дара ужива на софата или на лулашата.

Од нејзината тераса таа ужива во погледот кон Нови Сад, а терасата е голема и пространа, па има место и за сончање ...

Српските медиуми пренесоа дека пејачката дала 200.000 евра за овој стан во Нови Сад, каде што сега живее.

Еве како изгледа дел од станот на пејачката: