(ФОТО) Не личи на себе: Лејди Гага ги шокираше обожавателите со својот изглед

Карантинот имаше ужасен ефект врз пејачката


Пред неколку дена, папараците успеаја да ја уловат со својот апарат Лејди Гага, а глетката на нејзината фигура на дневна светлина шокираше милиони.
Пејачката и актерка се најде под обективот на фотограф, кога реши да излезе и да пие кафе со пријателите за да разговара и да се расположи.
Секако, по карантинот, таа, како и сите нас, е жедна за контакт со пријателите. Гага се одлучила за оваа средба да носи хеланки и спортски градник, а градите буквално и излегуваат од страните.

Сепак, ова дефинитивно не се рангира како највпечатлиот изглед и фигура на ѕвездата.
Гага очигледно се здебелила за време на карантинот , на сликите може да и се види и целулитот. Скоро проѕирните хеланки, со мрежа на бутовите, ја пресечуваат ѕвездата на стомакот.


Корисниците на социјалните мрежи беа изненадени од опуштениот изглед на пејачката. Кожата на ѕвездата ја изгубила својата еластичност, и изгледа навистина невкусно и како да нема никаква врска со нејзината визија, дури и во нејзиното најново видео, кое е во соработка со тинејџерскиот идол Ариана Гранде.


Нејсе, сликата на Гага не изгледа добро. Дури и ако не се фокусираме на обликот на нејзиното тело, никој не може да не ги забележи подникнатата коса и неуредната фризура што ја избрала за својот изглед.
Следбениците потенцираат дека ѕвезда од нејзин ранг не може да се остави неуредна. Што мислите вие?
Извор: jenata.blitz.bg

(ВИДЕО) Лејди Гага е по зафатените момци: На концерт бакна оженет маж!