Го советуваат да продолжи сам: Бракот на Северина и Игор Којиќ под знак прашалник

Неизвесно!

Бракот на Северина Којиќ и Игор Којиќ е под знак прашалник веќе подолго време. Со месеци, овој пар не објавува ништо кога станува збор за статусот на нивниот брак, а тие живеат одвоено, Северина во Хрватска, Игор во Србија.

Во меѓувреме, Северина живее како порано и не го коментира ова. На последната објава на Инстаграм, таа беше со еден колега, пејачот Петро Грашо.

Деновиве се шпекулираше за наводната нова врска помеѓу Северина Којиќ и сопственик на винарија. Игор Којиќ на својот Инстаграм профил објави порака на која нагласи дека лажи нема да коментира.

View this post on Instagram

A post shared by Igor Kojić (@igorkojic)


По ова, неговите фанови се огласија и го поддржаа на Инстаграм.


- Подобро е што е можно побрзо да прифатите и да имате мир, свое задоволство, дури и во овие денови кога ќе се лекувате и ќе се пронаоѓате себеси, да пребарувате, да уживате во тоа и да се препуштите на неа. Бевте таму точно колку што траеше, и сега продолжи сам. Ти си прекрасен  маж и остави да оди сè низ реката – е еден од коментарите на еден од следбениците, но Игор не одговори.


Фото: Инстаграм/severina/igorkojic

Можеби ќе ве интересира:

Пејачи, бодибилдери, менаџери, а сега и сопственик на винарија: Сите љубови на Северина