Како да има 20 години: Цеца во тесен фустн ги „запали“ социјалните мрежи

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ не престанува да ги воодушевува со својот изглед, а многумина велат дека годините не и можат ништо и изгледа уште поубаво.

Имено, Цеца објави фотографија во тесен светкав фустан во сина боја, додека комбинацијата ја збогати со розевите елегантни папучи и долгата извиткана коса.

View this post on Instagram

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on


Само што ја објави фотографијата, започнаа да пристигнуваат коментари како: „Боже, ти си нереална“, „Дама“, „Изгледаш како да имаш 20 години“, „Божице“...