Како да не е истата жена: Водителката на „Слагалица“ го смени личниот опис - образите ѝ се пополни, лицето затегнато (ФОТО)

Водителката Марија Вељковиќ изненади со својот изглед, а многумина се веднаш сфатија дека направила естетски корекции.

На социјалните мрежи кружат коментари дека водителката го променила физичкиот изглед и дека подлегнала на трендовите и посетила пластичен хирург. 

Гледачите на „Слагалица“ веднаш забележаа дека образите на Марија се пополни, лицето ѝ е позатегнато, очните капаци поотворени, а и нејзините усни се пополни сега. 

Марија Вељковиќ засега не се огласува на оваа тема.

Сепак, популарната водителка не сменила едно нешто кај себе, а тоа е нејзината руса коса која со години е нејзин заштитен знак.

ПОРАНО:

СЕГА:

View this post on Instagram

A post shared by Marija Veljkovic (@mare.veljkovic)View this post on Instagram

A post shared by Marija Veljkovic (@mare.veljkovic)


View this post on Instagram

A post shared by Marija Veljkovic (@mare.veljkovic)


Со трите деца заминав од станот: Водителката на „Слагалица“ искрена за разводот по 10 години брак

Разводот е мојот најголем животен пад: Водителката од квизот „Сложувалка“ се отвори за најтешките периоди во 2021 година

извор:srbijadanas