Калиопи како 20-годишна: Без шминка и со насмевка против сѐ

Во период кога ретко се одржуваат концерти домашнте ѕвезди најчесто објавуваат фотографии на Инстаграм каде што се во релаксирано издание.

Поп-дивата Калиопи секогаш е активна на социјалните мрежи, овојпат таа постираше фотки на кои изгледа дваесет години помлада и што е најбитно на себе нема ниту грам шминка.

Фотографиите како да се направени наменски, односно со насмевка му погледнува во очи на коронавирусот.

Со насмевка против сѐ - напиша таа.

Галерија:

(ФОТО) Калиопи во досега невидено издание: Корона време е да си одиш