Карлеуша објави фотографија со нејзиниот татко: Еве на кого личи

Јелена Карлеуша ги изненади своите следбеници со фотографија што ја објави на својот профил, со нејзиниот татко.

А фотографијата од неа и нејзиниот татко Драган Карлеуша, предизвика многу коментари.

Покрај сите воодушевувачки коментари, оној дека „ќерката на Карлеуша, Ника, многу личи на нејзиниот дедо“ собра најмногу лајкови.

Проценете сами:

Инаку вака изгледаше дружбата на пејачката со нејзиниот татко, преку фотографии: